SCMD4D10-6R8
BelBel
SCMD4D10-6R8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCMD4D10-6R8
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 6.8UH 800MA 380 MOHM
Foi de date: SCMD4D10-6R8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCMD4D10-6R8
Număr parc SCMD4D10-6R8 Producător Bel
Descriere FIXED IND 6.8UH 800MA 380 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 217212 pcs Fișa cu date SCMD4D10-6R8.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
ecranare Unshielded Serie SCMD4D10
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 6.8µH Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 6.8µH Unshielded Inductor 800mA 380 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 380 mOhm Max Ratingul curent 800mA
Curent - saturație 1.1A