SCIHP0718-100M
BelBel
SCIHP0718-100M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCIHP0718-100M
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului IND SMD 10.0UH 4A 200KHZ
Foi de date: SCIHP0718-100M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCIHP0718-100M
Număr parc SCIHP0718-100M Producător Bel
Descriere IND SMD 10.0UH 4A 200KHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 180063 pcs Fișa cu date SCIHP0718-100M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
ecranare Shielded Serie SCIHP0718
Evaluări - Q @ Freq -
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 200kHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 10µH Shielded Wirewound Inductor 2A 195 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 195 mOhm Ratingul curent 2A
Curent - saturație 4A