SCIHP0530-1R5
BelBel
SCIHP0530-1R5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCIHP0530-1R5
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului IND SMD 1.50UH 10.0A 200KHZ
Foi de date: SCIHP0530-1R5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCIHP0530-1R5
Număr parc SCIHP0530-1R5 Producător Bel
Descriere IND SMD 1.50UH 10.0A 200KHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 193508 pcs Fișa cu date SCIHP0530-1R5.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.205" L x 0.193" W (5.20mm x 4.90mm)
ecranare Unshielded Serie SCIHP0530
Evaluări - Q @ Freq -
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 200kHz Inductanţă 1.5µH
Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 6A Nonstandard
Rezistența DC (DCR) - Ratingul curent 6A
Curent - saturație 10A