SCH74-471
BelBel
SCH74-471 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCH74-471
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 470UH 440MA 2.39 OHM
Foi de date: SCH74-471.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCH74-471
Număr parc SCH74-471 Producător Bel
Descriere FIXED IND 470UH 440MA 2.39 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 248968 pcs Fișa cu date SCH74-471.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
ecranare Unshielded Serie SCH74
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 470µH Înălțime - așezată (Max) 0.205" (5.20mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 470µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 2.39 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 2.39 Ohm Max Ratingul curent 440mA
Curent - saturație 330mA