SCH74-390
BelBel
SCH74-390 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCH74-390
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 1.68A 210 MOHM
Foi de date: SCH74-390.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCH74-390
Număr parc SCH74-390 Producător Bel
Descriere FIXED IND 39UH 1.68A 210 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 314228 pcs Fișa cu date SCH74-390.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
ecranare Unshielded Serie SCH74
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 39µH Înălțime - așezată (Max) 0.205" (5.20mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 39µH Unshielded Wirewound Inductor 1.68A 210 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 210 mOhm Max Ratingul curent 1.68A
Curent - saturație 1.3A