SCEP125H-1R0
BelBel
SCEP125H-1R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCEP125H-1R0
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 20A 2.5 MOHM SMD
Foi de date: SCEP125H-1R0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCEP125H-1R0
Număr parc SCEP125H-1R0 Producător Bel
Descriere FIXED IND 1UH 20A 2.5 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98445 pcs Fișa cu date SCEP125H-1R0.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
ecranare Shielded Serie SCEP125H
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 595-1399-2
SCEP125H-1R0M
SCEP125H1R0
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 1µH Shielded Wirewound Inductor 20A 2.5 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 2.5 mOhm Max
Ratingul curent 20A Curent - saturație 20A