SCEP125-1R2
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCEP125-1R2
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 1.2UH 21A 2.5 MOHM SMD
Foi de date: SCEP125-1R2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCEP125-1R2
Număr parc SCEP125-1R2 Producător Bel
Descriere FIXED IND 1.2UH 21A 2.5 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 124943 pcs Fișa cu date SCEP125-1R2.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
ecranare Shielded Serie SCEP125
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 21A 2.5 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 2.5 mOhm Max Ratingul curent 21A
Curent - saturație 17A