MBC40-1015G
BelBel
MBC40-1015G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBC40-1015G
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V 40W
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
32 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBC40-1015G
Număr parc MBC40-1015G Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3484 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 4.242kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serie MBC40 Putere (Wați) 40W
Alte nume 179-2558 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 85% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2.7A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.7A Aprobări -
Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBC40-1048G-2
MBC40-1048G-2
Producători: Bel
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 40W
In stoc: 3790 pcs
Descarca:
RFQ
MBC40-1015G-2
MBC40-1015G-2
Producători: Bel
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V 40W