MBC40-1005G-2
Prezentarea produsului
Număr parc: MBC40-1005G-2
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5.1V 40W
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
32 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBC40-1005G-2
Număr parc MBC40-1005G-2 Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 5.1V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3364 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5.1V
Tensiune - Izolare 4.242kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serie MBC40 Putere (Wați) 40W
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Eficienţă 85%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 8A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 8A