ECO-330-40
BelBel
ECO-330-40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-330-40
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR 330VA 115/230V 20/40V SEC
Foi de date: ECO-330-40.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 914 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECO-330-40
Număr parc ECO-330-40 Producător Bel
cantitate valabila 914 pcs Fișa cu date ECO-330-40.pdf
Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 20V, Series 40V Tensiune - Primar 115V, 230V
Tensiune - Izolare 4000Vrms Tip Laminated Core
Stilul de terminare Terminal Block Dimensiune / Dimensiune 126.00mm L x 136.00mm W
Serie EcoTran Lichidări secundare Dual
Înfășurarea primară Dual Putere - Max 330 VA
Alte nume 595-1798 Tipul de montare Chassis Mount
Înălțime - așezată (Max) 114.30mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 16.4A, Series 8.2A