ECO-200-40
BelBel
ECO-200-40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECO-200-40
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR 200VA 115/230V 20/40V SEC
Foi de date: ECO-200-40.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECO-200-40
Număr parc ECO-200-40 Producător Bel
cantitate valabila 1206 pcs Fișa cu date ECO-200-40.pdf
Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 20V, Series 40V Tensiune - Primar 115V, 230V
Tensiune - Izolare 4000Vrms Tip Laminated Core
Stilul de terminare Terminal Block Dimensiune / Dimensiune 90.00mm L x 106.00mm W
Serie EcoTran Lichidări secundare Dual
Înfășurarea primară Dual Putere - Max 200 VA
Alte nume 595-1793 Tipul de montare Chassis Mount
Înălțime - așezată (Max) 116.00mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 10A, Series 5A