DPC-16-640
BelBel
DPC-16-640 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPC-16-640
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
Foi de date: DPC-16-640.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DPC-16-640
Număr parc DPC-16-640 Producător Bel
cantitate valabila 10718 pcs Fișa cu date DPC-16-640.pdf
Greutate 0.563 lb (255.37g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 8V, Series 16V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 1500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 47.60mm L x 36.50mm W Serie DPC
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 10 VA Alte nume 595-1137
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 41.27mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 1.28A, Series 640mA