DPC-16-1500
BelBel
DPC-16-1500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPC-16-1500
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Foi de date: DPC-16-1500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DPC-16-1500
Număr parc DPC-16-1500 Producător Bel
cantitate valabila 7350 pcs Fișa cu date DPC-16-1500.pdf
Greutate 0.75 lb (340.19g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 8V, Series 16V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 1500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 41.30mm L x 57.20mm W Serie DPC
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 24 VA Alte nume 595-1138
DPC161500
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 34.93mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 3A, Series 1.5A Centru atingere No