DCDH-31SSBN
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCDH-31SSBN
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Foi de date: 1.DCDH-31SSBN.pdf2.DCDH-31SSBN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 699 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCDH-31SSBN
Număr parc DCDH-31SSBN Producător Bel
Descriere CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 699 pcs Fișa cu date 1.DCDH-31SSBN.pdf2.DCDH-31SSBN.pdf
ambalare - Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 31
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul carcasei Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flansa Caracteristică Housing/Shell (4-40)
Caracteristici - descriere detaliata 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 3A Tip de contact Signal