DCDH-25PSBN
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCDH-25PSBN
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Foi de date: 1.DCDH-25PSBN.pdf2.DCDH-25PSBN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 620 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCDH-25PSBN
Număr parc DCDH-25PSBN Producător Bel
Descriere CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 620 pcs Fișa cu date 1.DCDH-25PSBN.pdf2.DCDH-25PSBN.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului -
Materialul Shell, Finish Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless Serie Dura-Con™
ambalare - Alte nume 116-1085
DN000090002500N
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul carcasei Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flansa Caracteristică Housing/Shell (4-40)
Caracteristici - descriere detaliata 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 3A Tip de contact Signal