BACC63CB22-32P7
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63CB22-32P7
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63CB22-32P7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 550 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63CB22-32P7
Număr parc BACC63CB22-32P7 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 550 pcs Fișa cu date BACC63CB22-32P7.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63CB22-32P7
Orientare 7 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.106" (28.09mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC63CB22-32P7H
BACC63CB22-32P7H
Producători: Bel
Descriere: CONN PLG HSG MALE 32POS INLINE