BACC63CB22-32P6
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63CB22-32P6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63CB22-32P6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 639 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63CB22-32P6
Număr parc BACC63CB22-32P6 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 639 pcs Fișa cu date BACC63CB22-32P6.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63CB22-32P6
Orientare 6 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.106" (28.09mm)