BACC63BV16F10P6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BV16F10P6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP
Foi de date:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BV16F10P6
Număr parc BACC63BV16F10P6 Producător Cinch Connectivity Solutions
Descriere CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1274 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Sealed
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26500, BACC63
Starea RoHS Bulk Alte nume CBACC63BV16F10P6
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului BACC63BV16F10P6 Diametru mare furnizat 16-10
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP Ratingul curent -
Curent - maxim / contact Threaded Materiale de contact 6
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC63BV16B24SNH
BACC63BV16B24SNH
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
In stoc: 1311 pcs
Descarca: BACC63BV16B24SNH.pdf
RFQ
BACC63BV16F10P6H
BACC63BV16F10P6H
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT HSG MALE 10POS PNL MT