BACC63BV16B24SN
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BV16B24SN
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63BV16B24SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 770 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BV16B24SN
Număr parc BACC63BV16B24SN Producător Bel
Descriere CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 770 pcs Fișa cu date BACC63BV16B24SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-24 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63BV16B24SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 24 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor 0.758" (19.25mm)