BACC45FT20A41P7
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FT20A41P7
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FT20A41P7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 794 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FT20A41P7
Număr parc BACC45FT20A41P7 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 794 pcs Fișa cu date BACC45FT20A41P7.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FT20A41P7
Orientare 7 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Cable Clamp, Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.033" (26.24mm)