BACC45FT20A39S
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FT20A39S
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FT20A39S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 654 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 654 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FT20A39S
Număr parc BACC45FT20A39S Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 654 pcs Fișa cu date BACC45FT20A39S.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FT20A39S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Cable Clamp, Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.033" (26.24mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FT20A25S6
BACC45FT20A25S6
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG FMALE 25POS GOLD CRIMP
In stoc: 647 pcs
Descarca: BACC45FT20A25S6.pdf
RFQ
BACC45FT20A39S8
BACC45FT20A39S8
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP