BACC45FS22-55P9
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS22-55P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FS22-55P9.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 830 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS22-55P9
Număr parc BACC45FS22-55P9 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 830 pcs Fișa cu date BACC45FS22-55P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FS22-55P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.152" (29.26mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
produse asemanatoare
BACC45FS22-55S10H
BACC45FS22-55S10H
Producători: Bel
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
In stoc: 1772 pcs
Descarca: BACC45FS22-55S10H.pdf
RFQ
BACC45FS22-55P9H
BACC45FS22-55P9H
Producători: Cinch Connectivity Solutions
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 55POS STR