BACC45FS22-55P6H
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS22-55P6H
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
Foi de date: BACC45FS22-55P6H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS22-55P6H
Număr parc BACC45FS22-55P6H Producător Bel
Descriere CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1448 pcs Fișa cu date BACC45FS22-55P6H.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie MIL-DTL-26500, BACC45 ambalare Bulk
Alte nume CBACC45FS22-55P6H Orientare 6
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 55 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.625" (41.28mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 20 Power Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
produse asemanatoare
BACC45FS22-55P
BACC45FS22-55P
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP