BACC45FS16-24S6H
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS16-24S6H
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Foi de date: BACC45FS16-24S6H.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS16-24S6H
Număr parc BACC45FS16-24S6H Producător Bel
Descriere CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1837 pcs Fișa cu date BACC45FS16-24S6H.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 16-24
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie MIL-DTL-26500, BACC45 ambalare Bulk
Alte nume CBACC45FS16-24S6H Orientare 6
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 24 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.266" (32.16mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 20 Power Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FS16-24S9H
BACC45FS16-24S9H
Producători: Bel
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
In stoc: 2000 pcs
Descarca: BACC45FS16-24S9H.pdf
RFQ
BACC45FS16-24S
BACC45FS16-24S
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
In stoc: 1194 pcs
Descarca: BACC45FS16-24S.pdf
RFQ
BACC45FS16-24S9
BACC45FS16-24S9
Descarca: BACC45FS16-24S9.pdf
BACC45FS16-24P9
BACC45FS16-24P9
Descriere: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Descarca: BACC45FS16-24P9.pdf
BACC45FS16-24S6
BACC45FS16-24S6