BACC45FS16-24S6
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS16-24S6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FS16-24S6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS16-24S6
Număr parc BACC45FS16-24S6 Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1145 pcs Fișa cu date BACC45FS16-24S6.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-24 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FS16-24S6
Orientare 6 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 24 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor 0.769" (19.53mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FS16-24S6H
BACC45FS16-24S6H
Producători: Bel
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
In stoc: 1837 pcs
Descarca: BACC45FS16-24S6H.pdf
RFQ
BACC45FS16-24P9
BACC45FS16-24P9
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
In stoc: 1376 pcs
Descarca: BACC45FS16-24P9.pdf
RFQ
BACC45FS16-24S9
BACC45FS16-24S9
Descriere: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Descarca: BACC45FS16-24S9.pdf
BACC45FS16-24S
BACC45FS16-24S