110RCM300-24
BelBel
110RCM300-24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 110RCM300-24
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 24V 300W
Foi de date: 110RCM300-24.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 326 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 326 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 110RCM300-24
Număr parc 110RCM300-24 Producător Bel
Descriere DC/DC CONVERTER 24V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 326 pcs Fișa cu date 110RCM300-24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - Intrare (Min) 50.4V
Tensiune - Intrare (Max) 137.5V Tip Enclosed, Conformal Coated
Dimensiune / Dimensiune 7.43" L x 4.57" W x 1.50" H (188.7mm x 116.1mm x 38.1mm) Serie Melcher RCM
Putere (Wați) 300W Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 93.5%
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Aprobări CE