110RCM150-24DMQ
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 110RCM150-24DMQ
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: 110RCM150-24DMQ.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 471 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 471 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 110RCM150-24DMQ
Număr parc 110RCM150-24DMQ Producător Bel
Descriere DC/DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 471 pcs Fișa cu date 110RCM150-24DMQ.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - Intrare (Min) 50.4V
Tensiune - Intrare (Max) 137.5V Tip Enclosed, Conformal Coated
Dimensiune / Dimensiune 6.48" L x 3.78" W x 1.42" H (164.6mm x 96.0mm x 36.1mm) Serie Melcher RCM
Putere (Wați) 150W Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 93%
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Aprobări CE
Aplicații ITE (Commercial), Railway
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
110RCM150-24DF
110RCM150-24DF
Producători: Bel
Descriere: DC/DC CONVERTER 24V 150W
In stoc: 460 pcs
Descarca: 110RCM150-24DF.pdf
RFQ
110RCM1000-24DMQF
110RCM1000-24DMQF
Producători: Bel
Descriere: DC/DC CONVERTER 24V 1000W
In stoc: 169 pcs
Descarca: 110RCM1000-24DMQF.pdf
RFQ
110RCM150-24
110RCM150-24