0679H0630-01
BelBel
0679H0630-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0679H0630-01
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 72VDC
Foi de date: 0679H0630-01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0679H0630-01
Număr parc 0679H0630-01 Producător Bel
Descriere FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 72VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 512261 pcs Fișa cu date 0679H0630-01.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 72V Tensiunea nominală - AC 350V
Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Serie 0679H
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2410 (6125 Metric) Alte nume 0679H0630
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.15
DC Rezistență la rece 0.17 Ohms Ratingul curent 630mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 100A DC