0679H0375-01
BelBel
0679H0375-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0679H0375-01
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC
Foi de date: 0679H0375-01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0679H0375-01
Număr parc 0679H0375-01 Producător Bel
Descriere FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 291271 pcs Fișa cu date 0679H0375-01.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 72V Tensiunea nominală - AC 350V
Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Serie 0679H
Timp de raspuns Fast ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2410 (6125 Metric) Alte nume 507-2022-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.04
DC Rezistență la rece 0.33 Ohms Ratingul curent 375mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 100A DC
Aprobări cURus
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0679H0500-01
0679H0500-01
Producători: Bel
Descriere: FUSE BRD MNT 500MA 350VAC 72VDC
In stoc: 632508 pcs
Descarca: 0679H0500-01.pdf
RFQ
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: MINI-FIT CONN FEMALE HEADER 3POS