0659P2500-16
BelBel
0659P2500-16 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0659P2500-16
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0659P2500-16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0659P2500-16
Număr parc 0659P2500-16 Producător Bel
Descriere FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 519645 pcs Fișa cu date 0659P2500-16.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 0659P Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 25
DC Rezistență la rece 0.036 Ohms Ratingul curent 2.5A