0659P2500-13
BelBel
0659P2500-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0659P2500-13
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0659P2500-13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0659P2500-13
Număr parc 0659P2500-13 Producător Bel
Descriere FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 278464 pcs Fișa cu date 0659P2500-13.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 0659P Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 507-2015 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 25 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.036 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -