90PR10KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
90PR10KLF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 90PR10KLF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Foi de date: 90PR10KLF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 90PR10KLF
Număr parc 90PR10KLF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43170 pcs Fișa cu date 90PR10KLF.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.750" x 0.190" Face x 0.250" H (19.05mm x 4.83mm x 6.35mm)
Serie 89 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 10 kOhms Putere (Wați) 0.75W, 3/4W
ambalare Bulk Alte nume 987-1757
Numărul de viraje 20 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 10 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Tip de ajustare Side Adjustment