90PR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 90PR100LF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 100OHM 0.75W PC PIN SIDE
Foi de date: 90PR100LF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 90PR100LF
Număr parc 90PR100LF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 100OHM 0.75W PC PIN SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82710 pcs Fișa cu date 90PR100LF.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.810" x 0.190" Face x 0.250" H (20.57mm x 4.83mm x 6.35mm)
Serie 90 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 100 Ohms Putere (Wați) 0.75W, 3/4W
Numărul de viraje 20 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 100 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment