89PR10LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
89PR10LF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 89PR10LF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 10 OHM 0.75W PC PIN SIDE
Foi de date: 89PR10LF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 89PR10LF
Număr parc 89PR10LF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 10 OHM 0.75W PC PIN SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66071 pcs Fișa cu date 89PR10LF.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.750" x 0.190" Face x 0.250" H (19.05mm x 4.83mm x 6.35mm)
Serie 89 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 10 Ohms Putere (Wați) 0.75W, 3/4W
ambalare Bulk Alte nume 987-1557
Numărul de viraje 20 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 10 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Tip de ajustare Side Adjustment