89PR100KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
89PR100KLF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 89PR100KLF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN
Foi de date: 89PR100KLF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 89PR100KLF
Număr parc 89PR100KLF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58868 pcs Fișa cu date 89PR100KLF.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.750" x 0.190" Face x 0.250" H (19.05mm x 4.83mm x 6.35mm)
Serie 89 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 100 kOhms Putere (Wați) 0.75W, 3/4W
ambalare Bulk Alte nume 987-1158
Numărul de viraje 20 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 100 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Tip de ajustare Side Adjustment
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
89PHR500LF
89PHR500LF
Producători: BI Technologies / TT Electronics
Descriere: TRIMMER 500OHM 0.75W PC PIN SIDE
In stoc: 49793 pcs
Descarca: 89PHR500LF.pdf
RFQ
89PR100KLFTB
89PR100KLFTB
Descriere: TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN