67PR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
67PR20KLF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 67PR20KLF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Foi de date: 67PR20KLF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 67PR20KLF
Număr parc 67PR20KLF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56469 pcs Fișa cu date 67PR20KLF.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.203" H (9.53mm x 9.53mm x 5.16mm)
Serie 67 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 20 kOhms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
ambalare Bulk Alte nume 987-1084
Numărul de viraje 20 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment