67PR200KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 67PR200KLF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Foi de date: 67PR200KLF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 67PR200KLF
Număr parc 67PR200KLF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 114209 pcs Fișa cu date 67PR200KLF.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Serie 67 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 200 kOhms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
Numărul de viraje 20 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment