PW180KA4800N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW180KA4800N01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PW180KA4800N01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului POE INJECTOR 20W 48V DESKTOP
Foi de date: PW180KA4800N01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PW180KA4800N01
Număr parc PW180KA4800N01 Producător Ault / SL Power
Descriere POE INJECTOR 20W 48V DESKTOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7853 pcs Fișa cu date PW180KA4800N01.pdf
Greutate 0.353 lb (160.12g) Tensiune - ieșire 48V
Tensiune - intrare 100 ~ 250 VAC Tip Midspan Injector
Dimensiune / Dimensiune 3.98" L x 2.40" W x 1.35" H (101.0mm x 61.5mm x 34.2mm) Serie PW180KA
Putere (W) - Per Port 20W Conector de ieșire RJ45 (Data, Power)
Alte nume 271-2477 Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C
Număr de porturi 1 Notă AC Power Cord Sold Separately
Tipul de montare Desktop Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Conector de intrare IEC 320-C8 Caracteristici OCP
Eficienţă 70% descriere detaliata 48V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100 Mbps Data Rate
Rata de date 10/100 Mbps Curent - ieșire 400mA