PW174KB2403F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW174KB2403F01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PW174KB2403F01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Foi de date: 1.PW174KB2403F01.pdf2.PW174KB2403F01.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PW174KB2403F01
Număr parc PW174KB2403F01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5141 pcs Fișa cu date 1.PW174KB2403F01.pdf2.PW174KB2403F01.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 24V
Tensiune - intrare 100 ~ 240 VAC Dimensiune / Dimensiune 4.25" L x 2.68" W x 1.57" H (108.0mm x 68.0mm x 40.0mm)
Serie PW174KB (60-65W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 65W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume 271-2594
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 500mW (Max)
Conector de intrare IEC 320-C14 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă Level IV descriere detaliata 24V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 2.7A Lungimea cablurilor 59" (1.50m)