ME20A0703F01
Prezentarea produsului
Număr parc: ME20A0703F01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 15W
Foi de date: ME20A0703F01.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ME20A0703F01
Număr parc ME20A0703F01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 7039 pcs Fișa cu date ME20A0703F01.pdf
Tensiune - ieșire 7.5V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm) Serie ME20 (20W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 15W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Tip de introducere Cord (Sold Separately) Conector de intrare IEC 320-C14
Formă Desktop (Class I) Eficienţă Level VI
descriere detaliata 7.5V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 2A
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) Aprobări CE