ME20A0703B01
Prezentarea produsului
Număr parc: ME20A0703B01
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Foi de date: 1.ME20A0703B01.pdf2.ME20A0703B01.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ME20A0703B01
Număr parc ME20A0703B01 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7057 pcs Fișa cu date 1.ME20A0703B01.pdf2.ME20A0703B01.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 7.5V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Serie ME20 (20W) Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 15W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Temperatura de Operare -20°C ~ 50°C
Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Formă Wall Mount Eficienţă Level VI
descriere detaliata 7.5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 2A
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) Aprobări CE