GPMP700-48
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GPMP700-48
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 900W
Foi de date: GPMP700-48.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
  • Mesaj
Specificațiile GPMP700-48
Număr parc GPMP700-48 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 900W Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 5736 pcs Fișa cu date GPMP700-48.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 12.38" L x 4.85" W x 2.48" H (314.5mm x 123.2mm x 63.0mm)
Serie GPMP Putere (Wați) 900W
Alte nume 271-2239 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici Adjustable Output, PFC, Universal Input Eficienţă 84%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 14A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 14A
Aprobări - Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GPMP900-24G
GPMP900-24G
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 900W
In stoc: 7076 pcs
Descarca: GPMP900-24G.pdf
RFQ
GPMSH-MO
GPMSH-MO
Producători: Panduit
Descriere: MARKER HIGH PERF
In stoc: 5531 pcs
Descarca:
RFQ
GPM80PG
GPM80PG
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CNVRTR 5V 24V -12V 12V 80W
In stoc: 442 pcs
Descarca: GPM80PG.pdf
GPMSH-MW
GPMSH-MW
Producători: Panduit
Descriere: MARKER HIGH PERF GENERIC SNAP-ON
Descarca:
GPMSH-MG
GPMSH-MG
Descriere: MARKER HIGH PERF
GPMSH-MB
GPMSH-MB
Descriere: MARKER HIGH PERF GENERIC
GPM80P
GPM80P