GPMP600-28
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GPMP600-28
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 28V 900W
Foi de date: GPMP600-28.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile GPMP600-28
Număr parc GPMP600-28 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 28V 900W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5811 pcs Fișa cu date GPMP600-28.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 28V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 12.38" L x 4.85" W x 2.48" H (314.5mm x 123.2mm x 63.0mm)
Serie GPMP Putere (Wați) 900W
Alte nume 271-2237 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici Adjustable Output, PFC, Universal Input Eficienţă 84%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 28V 21.5A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 21.5A
Aprobări - Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GPMP600-24G
GPMP600-24G
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 900W
In stoc: 6082 pcs
Descarca: GPMP600-24G.pdf
RFQ
GPMP700-48
GPMP700-48
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 900W
In stoc: 5736 pcs
Descarca: GPMP700-48.pdf
RFQ
GPMSH-MO
GPMSH-MO
Producători: Panduit
Descriere: MARKER HIGH PERF
Descarca:
GPM80PG
GPM80PG
Descriere: AC/DC CNVRTR 5V 24V -12V 12V 80W
In stoc: 442 pcs
Descarca: GPM80PG.pdf
Descarca: GPMP900-24G.pdf
GPM80E
GPM80E
Descriere: AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 80W
Descarca: GPM80E.pdf
GPMSH-MG
GPMSH-MG
Producători: Panduit
Descriere: MARKER HIGH PERF
Descarca:
Descarca: GPMP600-24.pdf
GPMP600-36D
GPMP600-36D
Descriere: AC/DC CONVERTER 36V 900W
Descarca: GPMP600-36D.pdf
GPM80P
GPM80P
Descarca: GPM80P.pdf
GPMSH-MB
GPMSH-MB
Descriere: MARKER HIGH PERF GENERIC
GPM80EG
GPM80EG
Descarca: GPM80EG.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW