GLC75-28G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC75-28G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GLC75-28G
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 28V 75W
Foi de date: GLC75-28G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GLC75-28G
Număr parc GLC75-28G Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 28V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6522 pcs Fișa cu date GLC75-28G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 28V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.75" L x 3.40" W x 1.56" H (146.0mm x 86.4mm x 39.7mm) Serie GLC75
Putere (Wați) 75W Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Universal Input Eficienţă 85%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 2.7A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 2.7A