GLC75-15G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC75-15G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GLC75-15G
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V 75W
Foi de date: GLC75-15G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GLC75-15G
Număr parc GLC75-15G Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 15V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6253 pcs Fișa cu date GLC75-15G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.75" L x 3.40" W x 1.56" H (146.0mm x 86.4mm x 39.7mm) Serie GLC75
Putere (Wați) 75W Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară No Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Universal Input Eficienţă 85%
descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 5A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 5A
Aprobări CE Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GLC75-28
GLC75-28
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 28V 75W
In stoc: 2862 pcs
Descarca: GLC75-28.pdf
RFQ
GLC65H
GLC65H
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 65W