GLC110-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC110-12G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GLC110-12G
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 110W
Foi de date: GLC110-12G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GLC110-12G
Număr parc GLC110-12G Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 110W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4935 pcs Fișa cu date GLC110-12G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) Serie GLC110
Putere (Wați) 110W Alte nume 271-2300
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară Yes
Eficienţă 85% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6.3A Aprobări CE, CSA, TUV, UR
Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GLC110-524G
GLC110-524G
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 5V 110W
In stoc: 5289 pcs
Descarca: GLC110-524G.pdf
RFQ
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER +/-15V 110W
In stoc: 5542 pcs
Descarca: GLC110-215G.pdf
RFQ
GLC110-12
GLC110-12
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 110W