GLC110-12
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GLC110-12
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 110W
Foi de date: GLC110-12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile GLC110-12
Număr parc GLC110-12 Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 110W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5333 pcs Fișa cu date GLC110-12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) Serie GLC110
Putere (Wați) 110W Alte nume 271-2203
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară Yes
Eficienţă 85% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6.3A Aprobări CE, CSA, TUV, UR