GECA40HG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GECA40HG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GECA40HG
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V +/-12V 40W
Foi de date: GECA40HG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
84 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GECA40HG
Număr parc GECA40HG Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V +/-12V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3738 pcs Fișa cu date GECA40HG.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -12V
Tensiune - ieșire 2 12V Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Serie GECA40
Putere (Wați) 40W Alte nume 271-2534
Temperatura de Operare 0°C ~ 45°C Numărul de ieșiri 3
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 80% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 12V -12V 3.5A, 2A, 300mA 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3.5A, 2A, 300mA Aprobări CE