GECA40BG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GECA40BG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GECA40BG
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 40W
Foi de date: GECA40BG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
84 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GECA40BG
Număr parc GECA40BG Producător Ault / SL Power
Descriere AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3249 pcs Fișa cu date GECA40BG.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -5V
Tensiune - ieșire 2 12V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Serie GECA40
Putere (Wați) 40W Alte nume 271-2532
Temperatura de Operare 0°C ~ 45°C Numărul de ieșiri 3
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 80% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -5V 3.5A, 2A, 300mA 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3.5A, 2A, 300mA Aprobări CE