MAL212313331E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MAL212313331E3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAL212313331E3
Producator / Marca: Angstrohm / Vishay
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 6.3V AXIAL
Foi de date: MAL212313331E3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAL212313331E3
Număr parc MAL212313331E3 Producător Vishay BC Components
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 6.3V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3288 pcs Fișa cu date MAL212313331E3.pdf
Toleranţă 330µF Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm) Serie SAL-A 123
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent - Polarizare Axial, Can
Pitch - Conector 6.3V Pachet / Caz -
Alte nume 2281 123 13331 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de condensatori 330mA Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MAL212313331E3
Durată de viață @ Temp. 550 mOhm Impedanta 400 mOhm
Înălțime - așezată (Max) - Descriere extinsă 330µF 6.3V Aluminum Capacitors Axial, Can 550 mOhm 20000 Hrs @ 125°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 330UF 20% 6.3V AXIAL
Aplicații 20000 Hrs @ 125°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAL212313689E3
MAL212313689E3
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: CAP ALUM 68UF 20% 6.3V AXIAL
In stoc: 4662 pcs
Descarca: MAL212313689E3.pdf
RFQ
MAL212313331E3
MAL212313331E3
Descriere: CAP ALUM 330UF 6.3V 20% AXIAL